PIZZAOCEĽ +GRILL 40 x 33 cm, hrúbka 6 mm

Unikátna pomôcka na pečenie pizze a zároveň plnohodnotné grilovanie. Výborne sa hodí aj pri pečení chleba, hamburgerov, steakov, volského oka ale aj lievancov. Je plne funkčná v rúre, na plynovom sporáku, na grile na drevené uhlie alebo na plynovom grile. S drážkou po celom okraji na zachytávanie tuku pri grilovaní.

Vypredané
Kód: 403306G
Značka: PIZZAOCEL
€59,90
Kategória: PIZZAOCEĽ
Hmotnosť: 6.3 kg
BAKING_TYPE: FORMS AND HOTPLATES

PIZZAOCEĽ +GRILL je univerzálna pomôcka na domáce pečenie pizze a majstrovské grilovanie. Vyrobili sme ju z uhlíkovej ocele s optimalizovanými tepelnými vlastnosťami a dokáže uvoľniť až 20 x viac tepla ako bežný, podobne hrubý pizza kameň. PIZZAOCEĽ vytvorí chrumkavú kôrku na spodnej časti pizza cesta a zásadne skráti čas potrebný na upečenie pizze. Pomocou PIZZAOCELE v domácej rúre dokážete pripraviť takú chutnú pizzu, ako keby ste ju piekli v profesionálnej peci.

Z obidvoch strán je výrobok ošetrený nepriľnavým povrchom. Strana s nápisom GRILL má vyfrézovanú drážku po celom okraji na zachytávanie tuku pri grilovaní. 

Je vhodný na použitie aj v profesionálnej kuchyni v konvektomatoch.

Ak plánujete často piecť viac pízz po sebe, jednu pizzu za druhou bez prestávky na nahrievania rúry, pouvažujte aj o PIZZAOCEĽ PREMIUM.

Rozmery: šírka 40 cm, hĺbka 33 cm, výška 6 mm, hmotnosť 6,1 kg. Šírka drážky na zachytávanie tuku je 10 mm.

 

pizza_chl_brg_s

Späť do obchodu